Afryka Północna

top3.jpg
Drukuj

Egipt

Egipt, pełne atrakcji państwo w północno-zachodniej Afryce, od lat przyciąga turystów z całego świata. Oprócz wspaniałej pogody i bogatej fauny morskiej można tam podziwiać starożytną architekturę, będącą świadectwem bogatej kultury tego kraju.

Drukuj

Tunezja

Tunezja to piękny kraj, który zachwyca barwnością oraz ilością miejsc i zabytków, które warto zobaczyć. Można tu zarówno wypocząć leżąc na plaży i ciesząc się słońcem, jak i aktywnie spędzić czas, czy wreszcie poznać ten zakątek świata zwiedzając i dowiadując się coraz więcej o jego przeszłości i charakterze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Drukuj

Maroko

Maroko to kraj pełen barw, niezwykłej arabskiej architektury i licznych atrakcji. Można tu odpoczywać spędzając długie godziny na wpatrywaniu się w przepiękne krajobrazy lub zwiedzaniu czy odkrywaniu nowych miejsc. To kraj, w którym znajdują się zarówno majestatyczne górskie szczyty jak i malownicze plaże. Gorące piaski Sahary czekają tu tylko na odkrycie, a prawdziwy smak orientu, którego można tu zaznać przyciąga do Maroka turystów z całego świata.